UVK1A221MDD1TD
Numer produktu DigiKey
493-7455-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-7455-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UVK1A221MDD1TD
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UVK1A221MDD1TD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
220 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
330 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C