UUX2A330MNL1GS
Numer produktu DigiKey
493-6281-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-6281-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-6281-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UUX2A330MNL1GS
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UUX2A330MNL1GS Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
180 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
300.6 mA @ 10 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C