UUQ1V4R7MCL1GB
Numer produktu DigiKey
493-17496-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-17496-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-17496-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UUQ1V4R7MCL1GB
Opis
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UUQ1V4R7MCL1GB Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
15 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
22.5 mA @ 10 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,157" (4,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,169" x 0,169" (4,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C