UUD1C560MCL1GS
Numer produktu DigiKey
493-2260-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-2260-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-2260-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UUD1C560MCL1GS
Opis
CAP ALUM 56UF 20% 16V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UUD1C560MCL1GS Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
115 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
230 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
440 mOhms
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C