UUA1C330MCL1GS
Numer produktu DigiKey
493-9447-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-9447-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-9447-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UUA1C330MCL1GS
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 3000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UUA1C330MCL1GS Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
48 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,228" (5,80mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-55°C - 105°C