USA1H010MDD1TE
Numer produktu DigiKey
493-14556-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
USA1H010MDD1TE
Opis
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
USA1H010MDD1TE Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
10 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
15 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,059" (1,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,157" (4,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C