USA1E470MDD1TA
Numer produktu DigiKey
USA1E470MDD1TA-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
USA1E470MDD1TA
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
USA1E470MDD1TA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
78 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
117 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C