URZ0J103MHD1TN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Nichicon
W magazynie: 238
Arkusz danych
10000 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
URZ0J103MHD1TN
Numer produktu DigiKey
493-12361-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-12361-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
URZ0J103MHD1TN
Opis
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
URZ0J103MHD1TN Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.45 A @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.6675 A @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C