URS1V471MHD1TO
Numer produktu DigiKey
493-12064-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-12064-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
URS1V471MHD1TO
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
URS1V471MHD1TO Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
590 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
885 mA @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C