UPJ1H270MED1TD jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Nichicon
W magazynie: 1 818
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 2 350
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 592
Würth Elektronik
W magazynie: 574
Würth Elektronik
Surge
27 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UPJ1H270MED1TD
Numer produktu DigiKey
493-11456-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-11456-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPJ1H270MED1TD
Opis
CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UPJ1H270MED1TD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
115 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
215 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Impedancja
740 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C