UPA1E471MPD1TD
Numer produktu DigiKey
493-12379-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-12379-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPA1E471MPD1TD
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UPA1E471MPD1TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
645 mA @ 120 Hz
860 mA @ 100 kHz
Impedancja
62 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,669" (17,00mm)
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C