UPA1E331MPD1TD
Numer produktu DigiKey
493-4903-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-4903-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPA1E331MPD1TD
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UPA1E331MPD1TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
409.5 mA @ 120 Hz
Impedancja
90 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C