UPA1A822MHD6TN
Numer produktu DigiKey
493-4879-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-4879-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPA1A822MHD6TN
Opis
CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UPA1A822MHD6TN Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.423 A @ 120 Hz
2.85 A @ 100 kHz
Impedancja
18 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C