UPA0J822MHD1TN
Numer produktu DigiKey
493-4860-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-4860-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPA0J822MHD1TN
Opis
CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UPA0J822MHD1TN Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.346 A @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.76 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
19 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C