UKW2A330MPD1TD
Numer produktu DigiKey
493-10761-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-10761-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UKW2A330MPD1TD
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
UKW2A330MPD1TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
160 mA @ 120 Hz
320 mA @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C