UKW1J222MHD
Numer produktu DigiKey
493-10711-ND
Producent
Numer produktu producenta
UKW1J222MHD
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
UKW1J222MHD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.2 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.53 A @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,398" (35,50mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C