UKW1C331MPD1TD
Numer produktu DigiKey
493-10757-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-10757-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UKW1C331MPD1TD
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
UKW1C331MPD1TD Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
360 mA @ 120 Hz
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C