UKL2A6R8MED1TD
Numer produktu DigiKey
493-10592-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-10592-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UKL2A6R8MED1TD
Opis
CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
UKL2A6R8MED1TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
65 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
130 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C