UKL1V470KPDANATA
Numer produktu DigiKey
493-15404-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-15404-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UKL1V470KPDANATA
Opis
CAP ALUM 47UF 10% 35V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UKL1V470KPDANATA Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
190 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
380 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C