UKL1V150MDDANATD jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Nichicon
W magazynie: 1 457
Arkusz danych
15 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
UKL1V150MDDANATD
Numer produktu DigiKey
UKL1V150MDDANTD-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UKL1V150MDDANATD
Opis
CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UKL1V150MDDANATD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
85 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
170 mA @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C