UKL1J100MED1TD jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Nichicon
W magazynie: 168
Arkusz danych
Udoskonalony
Nichicon
W magazynie: 533
Arkusz danych
Rubycon
W magazynie: 18 737
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
KEMET
10 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UKL1J100MED1TD
Numer produktu DigiKey
493-10593-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UKL1J100MED1TD
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UKL1J100MED1TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
75 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
150 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C