UKL1H6R8MDDANATA
Numer produktu DigiKey
UKL1H6R8MDDANTA-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UKL1H6R8MDDANATA
Opis
CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UKL1H6R8MDDANATA Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
55 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
110 mA @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C