UKL1H4R7KDDANATD jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Würth Elektronik
Würth Elektronik
Udoskonalony
Udoskonalony
4.7 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UKL1H4R7KDDANATD
Numer produktu DigiKey
493-15388-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-15388-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UKL1H4R7KDDANATD
Opis
CAP ALUM 4.7UF 10% 50V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UKL1H4R7KDDANATD Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
45 mA @ 120 Hz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C