UKL1C330MDD1TD
Numer produktu DigiKey
493-10483-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-10483-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UKL1C330MDD1TD
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
UKL1C330MDD1TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
100 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
200 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C