UKL1C220KDDANA
Numer produktu DigiKey
493-15350-ND
Producent
Numer produktu producenta
UKL1C220KDDANA
Opis
CAP ALUM 22UF 10% 16V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UKL1C220KDDANA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
85 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
170 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C