UKA1H222MHD
Numer produktu DigiKey
493-4613-ND
Producent
Numer produktu producenta
UKA1H222MHD
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UKA1H222MHD Modele
Prod.
Parametry znamionowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.47 A @ 120 Hz
Status części
Nie do nowych projektów
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.6905 A @ 10 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,457" (37,00mm)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C