UKA1E470MDD
Numer produktu DigiKey
493-15330-ND
Producent
Numer produktu producenta
UKA1E470MDD
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UKA1E470MDD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
83 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
166 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C