UHW1V681MPD6TD
Numer produktu DigiKey
493-UHW1V681MPD6TDCT-ND - Taśma cięta (CT)
UHW1V681MPD6TD-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UHW1V681MPD6TD
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UHW1V681MPD6TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.5 A @ 120 Hz
2.5 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C