UHW1V681MPD6TD | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | UHW1V681MPD6TD |
Opis | CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 680 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | UHW1V681MPD6TD Modele |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 1.5 A @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 2.5 A @ 100 kHz |
Status części Aktywny | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,394" (10,00mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,866" (22,00mm) |
Napięcie - znamionowe 35 V | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 10000h przy 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |
Temperatura robocza -40°C - 105°C |