UHW1J102MHD6TN
Numer produktu DigiKey
493-14604-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-14604-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UHW1J102MHD6TN
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UHW1J102MHD6TN Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.734 A @ 120 Hz
2.89 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
40 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C