UHW1A682MHD1TN
Numer produktu DigiKey
493-UHW1A682MHD1TNCT-ND - Taśma cięta (CT)
UHW1A682MHD1TN-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UHW1A682MHD1TN
Opis
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UHW1A682MHD1TN Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3.2385 A @ 120 Hz
3.81 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C