UHW0J682MHD6TN
Numer produktu DigiKey
493-UHW0J682MHD6TNCT-ND - Taśma cięta (CT)
UHW0J682MHD6TN-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UHW0J682MHD6TN
Opis
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UHW0J682MHD6TN Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3.039 A @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.575 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C