UHV1V471MPD1TD
Numer produktu DigiKey
493-17635-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-17635-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UHV1V471MPD1TD
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UHV1V471MPD1TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
907.5 mA @ 120 Hz
1.815 A @ 100 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Impedancja
30 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C