UHV0J822MHD1TN | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | UHV0J822MHD1TN |
Opis | CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 8200 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | UHV0J822MHD1TN Modele |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 3.392 A @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 3.99 A @ 100 kHz |
Status części Nie do nowych projektów | Impedancja 12 mOhms |
Pojemność | Rozstaw odprowadzeń 0,295" (7,50mm) |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar Śr. 0,630" (16,00mm) |
Napięcie - znamionowe 6.3 V | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 1,063" (27,00mm) |
Trwałość przy temperaturze 6000h przy 105°C | Typ mocowania |
Temperatura robocza -40°C - 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |