UHD1H821MHD6TN
Numer produktu DigiKey
493-UHD1H821MHD6TNCT-ND - Taśma cięta (CT)
UHD1H821MHD6TN-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UHD1H821MHD6TN
Opis
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UHD1H821MHD6TN Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.048 A @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.73 A @ 100 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Impedancja
23 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C