UHD1E101MED1TA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 118
Arkusz danych
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 32 286
Arkusz danych
W magazynie: 4 899
Würth Elektronik
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Odpowiednik parametryczny
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Odpowiednik parametryczny
CORNELL DUBILIER KNOWLES
100 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
UHD1E101MED1TA
Numer produktu DigiKey
493-17386-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-17386-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UHD1E101MED1TA
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UHD1E101MED1TA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
283.5 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
405 mA @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Impedancja
130 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C