UFW2A330MPD1TA
Numer produktu DigiKey
493-UFW2A330MPD1TACT-ND - Taśma cięta (CT)
UFW2A330MPD1TA-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UFW2A330MPD1TA
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UFW2A330MPD1TA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
160 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
320 mA @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C