UCS2G150MHD1TO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | UCS2G150MHD1TO |
Opis | CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL TH |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 28 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | UCS2G150MHD1TO Modele |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 275 mA @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 550 mA @ 100 kHz |
Status części Aktywny | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,492" (12,50mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,846" (21,50mm) |
Napięcie - znamionowe 400 V | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 10000h przy 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |
Temperatura robocza -40°C - 105°C |