UCQ1E100MCL1GB
Numer produktu DigiKey
493-17810-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-17810-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-17810-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UCQ1E100MCL1GB
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UCQ1E100MCL1GB Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
30 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
45 mA @ 10 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,181" (4,60mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C