UCL1E100MCL1GS
Numer produktu DigiKey
493-3931-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-3931-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-3931-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UCL1E100MCL1GS
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UCL1E100MCL1GS Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
80 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
160 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
850 mOhms
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,157" (4,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,228" (5,80mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,169" x 0,169" (4,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C