UBY1V222MHL6TN
Numer produktu DigiKey
493-14658-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-14658-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UBY1V222MHL6TN
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 31mOhm przy 100kHz 3000h przy 135°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UBY1V222MHL6TN Modele
Temperatura robocza
-40°C - 135°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.28 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.04 A @ 100 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
31mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 135°C