UBY1J951MHL6TN nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 485
Arkusz danych
950 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 48mOhm przy 100kHz 3000h przy 135°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
Doctor Capacitor® Episode Seven: What's In The Mail, Doc?
UBY1J951MHL6TN
Numer produktu DigiKey
UBY1J951MHL6TNCT-ND - Taśma cięta (CT)
UBY1J951MHL6TTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UBY1J951MHL6TN
Opis
CAP ALUM 950UF 20% 63V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UBY1J951MHL6TN Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.41 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.35 A @ 100 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
48mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 135°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 135°C