UBX1J221MHL
Numer produktu DigiKey
493-16663-ND
Producent
Numer produktu producenta
UBX1J221MHL
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 150°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UBX1J221MHL Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
520 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.04 A @ 100 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 150°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 150°C