UBW2A100MPD
Numer produktu DigiKey
493-14897-ND
Producent
Numer produktu producenta
UBW2A100MPD
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 135°C
Modele EDA/CAD
UBW2A100MPD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
75 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
150 mA @ 100 kHz
Impedancja
1.5 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,531" (13,50mm)
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 135°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 135°C