UBW1H221MPD
Numer produktu DigiKey
493-14893-ND
Producent
Numer produktu producenta
UBW1H221MPD
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 135°C
Modele EDA/CAD
UBW1H221MPD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
465 mA @ 120 Hz
Impedancja
98 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 135°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 135°C