UBT1H471MHD8TO
Numer produktu DigiKey
493-UBT1H471MHD8TOCT-ND - Taśma cięta (CT)
UBT1H471MHD8TTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UBT1H471MHD8TO
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UBT1H471MHD8TO Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
825 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.65 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
55 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 125°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 125°C