RSL0E221MCN1GB
Numer produktu DigiKey
493-3816-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-3816-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-3816-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RSL0E221MCN1GB
Opis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 2.5 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 16mOhm 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RSL0E221MCN1GB Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Nichicon
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
350 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.5 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,256" x 0,256" (6,50mm x 6,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
16mOhm