RR50E681MDN1PX jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 0
Arkusz danych
680 µF 2.5 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 5mOhm 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
RR50E681MDN1PX
Numer produktu DigiKey
RR50E681MDN1PX-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RR50E681MDN1PX
Opis
CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RR50E681MDN1PX Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Nichicon
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
663 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.63 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
680 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5mOhm