RNE0E681MDN1PX jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nichicon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Nichicon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Chemi-Con
680 µF 2.5 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 8mOhm 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
RNE0E681MDN1PX
Numer produktu DigiKey
493-3810-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RNE0E681MDN1PX
Opis
CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNE0E681MDN1PX Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
490 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
4.9 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
680 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8mOhm