RFS1A100MCN1GB
Numer produktu DigiKey
493-3682-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-3682-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-3682-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RFS1A100MCN1GB
Opis
CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 220mOhm 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RFS1A100MCN1GB Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Nichicon
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
70 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
700 mA @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,157" (4,00mm)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,205" (5,20mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,169" x 0,169" (4,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
220mOhm